Visual Merchandising, Poznań

Przedstawiamy kolejne szkolenie Instytut Wolnej Myśli pt.: Visual Merchandising. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-03-28, zaś koniec 2013-03-29.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1635.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Visual Merchandising, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, handlowe, reklama, perswazja, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Visual Merchandising.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *