VI edycja praktycznych szkoleń w Zakopanem, Zakopane

Przebieg szkolenia o nazwie: VI edycja praktycznych szkoleń w Zakopanem, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-12 oraz zakończy się 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Logistyka, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, produkcja, zarządzanie, magazynowanie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Hotel Grand Nosalowy Dwór ****Resort&SPA. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu VI edycja praktycznych szkoleń w Zakopanem, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Logistyka, rozwój osobisty, zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem, produkcja, zarządzanie, magazynowanie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: VI edycja praktycznych szkoleń w Zakopanem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *