VAT w branży budowlanej i transportowej w 2012 r.

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Effect Group Sp. z o.o. zatytułowane: VAT w branży budowlanej i transportowej w 2012 r.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin nie posiada jednoznacznie określonego startu.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, Zawodowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści określone.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu VAT w branży budowlanej i transportowej w 2012 r., przypisanego do kategorii – Księgowe, Zawodowe – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: VAT w branży budowlanej i transportowej w 2012 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *