VADEMECUM REDAKTORA FOLDERU Kluczowe aspekty techniczne wydawnictwa promocyjnego w marketingu, promo, Warszawa

Chcemy przedstawić VADEMECUM REDAKTORA FOLDERU Kluczowe aspekty techniczne wydawnictwa promocyjnego w marketingu, promo. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Marketingowe, biznesowe, reklama, obsługa klienta.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 639.60 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu VADEMECUM REDAKTORA FOLDERU Kluczowe aspekty techniczne wydawnictwa promocyjnego w marketingu, promo, przypisanego do kategorii – Marketingowe, biznesowe, reklama, obsługa klienta – zaprasza OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann posiadająca siedzibę w miejscowości Szczecin.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: VADEMECUM REDAKTORA FOLDERU Kluczowe aspekty techniczne wydawnictwa promocyjnego w marketingu, promo.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *