Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, WARSZAWA

Data szkolenia o nazwie: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, ma planowany początek w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-20. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, audyt, inwestycje, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Umowy w systemie zamówień publicznych – przygotowanie, zawieranie, zmiany, rozwiazywanie, unieważnie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *