Ubezpieczenia społeczne. Problematyka zasiłków, Wrocław

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie SEKA S.A. Wrocław pt.: Ubezpieczenia społeczne. Problematyka zasiłków. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Prawne, Administracja.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia SEKA S.A.. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 441.00.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Last Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, to 10%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-12.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Ubezpieczenia społeczne. Problematyka zasiłków, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja – zachęca SEKA S.A. Wrocław mająca swą siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Ubezpieczenia społeczne. Problematyka zasiłków.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *