Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), Warszawa

Szkolenie o nazwie Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Altkom Akademia S.A.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-05, zaś koniec 2012-12-06.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Altkom Akademia S.A. Warszawa.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Opisywane tutaj powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *