Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), Warszawa

Szkolenie o nazwie Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Altkom Akademia S.A.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-05, zaś koniec 2012-12-06.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Altkom Akademia S.A. Warszawa.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Opisywane tutaj powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT, bezpieczeństwo, programowanie – zachęca Altkom Akademia S.A. posiadająca siedzibę w mieście m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Tworzenie bezpiecznych dla użytkownika aplikacji w Visual Basic for Application – EX04b/ABIEFS (EFS).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *