Trening menedżerski, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Trening menedżerski, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Biznes Edukator sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1466.78 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening menedżerski, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, interpersonalne, motywacja, kierownicze – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Trening menedżerski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *