TRENING KREATYWNOŚCI – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu zatytułowane: TRENING KREATYWNOŚCI – BUSINESS STUDIO. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-23.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, rozwój osobisty, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1228.77 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu TRENING KREATYWNOŚCI – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, rozwój osobisty, kreatywność – zaprasza BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu mająca swą siedzibę w miejscowości Piaseczno.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: TRENING KREATYWNOŚCI – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *