Trening interpersonalny, Morawa

Szkolenie o nazwie Trening interpersonalny, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Centrum SUPER-ego. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, asertywność, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Morawa.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Morawa woj. Dolnośląskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1353.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening interpersonalny, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, asertywność, rozwój osobisty, inteligencja emocjonalna – zaprasza Centrum SUPER-ego mająca swą siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Trening interpersonalny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *