Trening dla trenerów – Warsztaty trenerskie, Warszawa

Oferujemy następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. o nazwie: Trening dla trenerów – Warsztaty trenerskie. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-05 oraz zakończy się 2012-12-07.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, w biznesie, rozwój osobisty, trenerów, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 2078.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2012-12-04 i obniżka wynosi według prowadzących 300 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Trening dla trenerów – Warsztaty trenerskie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, w biznesie, rozwój osobisty, trenerów, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Trening dla trenerów – Warsztaty trenerskie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *