TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Szkolenie o nazwie TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-10.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 1228.77 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność, która ma na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej uzyskania.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, asertywność, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu posiadająca swą siedzibę w miejscowości Piaseczno.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: TRENING ASERTYWNOŚCI I RADZENIA SOBIE ZE STRESEM – RELAKSACJA – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *