Trening Asertywności, Gdańsk

Data szkolenia : Trening Asertywności, jest planowany w dniu 2012-11-24. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu dane są podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 307.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zaprasza Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *