TRENING ASERTYWNOŚCI , CZYLI ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ NIE RANIĄC INNYCH, Łódź

Szkolenie o nazwie TRENING ASERTYWNOŚCI , CZYLI ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ NIE RANIĄC INNYCH, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy PRO STUDIO TRAINING. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Sala szkoleniowa.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 150.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu TRENING ASERTYWNOŚCI , CZYLI ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ NIE RANIĄC INNYCH, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zachęca PRO STUDIO TRAINING z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: TRENING ASERTYWNOŚCI , CZYLI ŻYĆ W ZGODZIE ZE SOBĄ NIE RANIĄC INNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *