Trening Asertywności

Chcemy Państwu przedstawić Trening Asertywności. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-13. Organizatorem jest firma Perspecta, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści podane, gdzie miałby się on znajdować.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe – zaprasza Perspecta mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Trening Asertywności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *