Trening antystresowy- woj. mazowieckie, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. o nazwie: Trening antystresowy- woj. mazowieckie. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Znajdujące się tutaj wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej zapytać bezpośrednio organizatora.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Trening antystresowy- woj. mazowieckie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, rozwój osobisty, radzenie sobie ze stresem – zaprasza Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Trening antystresowy- woj. mazowieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *