TRANSPORT KOLEJOWY W UNII EUROPEJSKIRJ INTEROPERACYJNOŚĆ KOLEI Blok BP- informacje podstawowe, Warszawa

Oferujemy nowe szkolenie CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. w Warszawie pt.: TRANSPORT KOLEJOWY W UNII EUROPEJSKIRJ INTEROPERACYJNOŚĆ KOLEI Blok BP- informacje podstawowe. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe, Logistyka, transport, zarządzanie, inne , prawne, administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Centrum Konferencyjno Szkoleniowe. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 971.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu TRANSPORT KOLEJOWY W UNII EUROPEJSKIRJ INTEROPERACYJNOŚĆ KOLEI Blok BP- informacje podstawowe, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Logistyka, transport, zarządzanie, inne , prawne, administracja – zachęca CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. w Warszawie z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: TRANSPORT KOLEJOWY W UNII EUROPEJSKIRJ INTEROPERACYJNOŚĆ KOLEI Blok BP- informacje podstawowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *