Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, Sopot

Pragniemy przedstawić Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-06-13 i potrwa ono do 2013-06-14. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Haffner****. Dla tego obiektu dane są podane jako Sopot województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1525.20.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-12, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 200 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, spedycja, dystrybucja, planowanie, zarządzanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Transport i spedycja krajowa/międzynarodowa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *