TRAIN THE TRAINER Praca z grupą i trudnymi uczestnikami, Wrocław

Szkolenie zatytułowane TRAIN THE TRAINER Praca z grupą i trudnymi uczestnikami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy KREATOR Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-10-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Biznesowe, trenerskie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Siedziba Firmy Kreator. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 971.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu TRAIN THE TRAINER Praca z grupą i trudnymi uczestnikami, przypisanego do kategorii – Biznesowe, trenerskie – zaprasza KREATOR Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: TRAIN THE TRAINER Praca z grupą i trudnymi uczestnikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *