Train the Trainer. Jak być doskonałym trenerem wewnętrznym?, Warszawa

Przebieg szkolenia pt.: Train the Trainer. Jak być doskonałym trenerem wewnętrznym?, ma przewidziany start w dniu 2012-10-11, zaś koniec 2012-10-12. Jesteśmy znani jako HIGH 5 Training Group i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia sale szkoleniowe HIGH5 Training Group. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1466.16.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Last Minute i, w stosunku do ceny bazowej, to 20%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Train the Trainer. Jak być doskonałym trenerem wewnętrznym?, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Biznesowe – zaprasza HIGH 5 Training Group mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Train the Trainer. Jak być doskonałym trenerem wewnętrznym?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *