Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www.

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy SQAM SP. z o.o. SP. K. zatytułowane: Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-05 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje do zarządzania, bezpieczeństwo, projektowanie stron www.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały ujawnione.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 3490.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje do zarządzania, bezpieczeństwo, projektowanie stron www – zachęca SQAM SP. z o.o. SP. K. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *