Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www.

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy SQAM SP. z o.o. SP. K. zatytułowane: Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www.. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-05 oraz zakończy się 2012-12-07.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje do zarządzania, bezpieczeństwo, projektowanie stron www.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały ujawnione.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 3490.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje do zarządzania, bezpieczeństwo, projektowanie stron www – zachęca SQAM SP. z o.o. SP. K. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Testy Penetracyjne – Bezpieczeństwo aplikacji www..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *