Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2013-01-09.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 0.00.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *