Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta zatytułowane: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *