Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Prezentujemy następne szkolenie firmy Perspecta pt.: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-17.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 0.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Interpersonalne, wywieranie wpływu, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Techniki Sprzedaży i Obsługa Klienta Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *