TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Chcemy Państwu przedstawić TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-20. Organizatorem jest firma BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wywieranie wpływu. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2275.50 PLN.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wywieranie wpływu – zaprasza BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu mająca siedzibę w mieście Piaseczno.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *