TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu o nazwie: TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-20, zaś koniec 2012-12-21.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wywieranie wpływu. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 2275.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wywieranie wpływu – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu z siedzibą w mieście Piaseczno.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI – WYWIERANIE WPŁYWU NA INNYCH – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *