Techniki DTP – moduł I, Warszawa

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie IT Media pt.: Techniki DTP – moduł I. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-23.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Akademia IT Media.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 2829.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Techniki DTP – moduł I, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne – zaprasza IT Media posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Techniki DTP – moduł I.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *