Tajemnice Skutecznego Telemarketingu, WARSZAWA

Przebieg szkolenia o nazwie: Tajemnice Skutecznego Telemarketingu, jest planowany w dniu 2012-10-19. Jesteśmy znani jako Systemy Aktywnej Sprzedaży i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Zarządzanie, techniki sprzedaży, negocjacje. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 790.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Tajemnice Skutecznego Telemarketingu, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Zarządzanie, techniki sprzedaży, negocjacje – zaprasza Systemy Aktywnej Sprzedaży posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Tajemnice Skutecznego Telemarketingu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *