Tajemnice okaleczonego soma i psyche: zachowania autoagresywne – kompleksowy model pomocy, SOPOT

Oferujemy Państwu następne szkolenie Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin zatytułowane: Tajemnice okaleczonego soma i psyche: zachowania autoagresywne – kompleksowy model pomocy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-03-09 oraz zakończy się 2013-03-10.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Medyczne, Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako SOPOT woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 395.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Tajemnice okaleczonego soma i psyche: zachowania autoagresywne – kompleksowy model pomocy, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin mająca siedzibę w miejscowości Sopot.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Tajemnice okaleczonego soma i psyche: zachowania autoagresywne – kompleksowy model pomocy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *