Tabele przestawne – czyli jak skrócić czas przygotowania i podnieść efektywność analiz, Kraków

Chcemy Państwu przedstawić Tabele przestawne – czyli jak skrócić czas przygotowania i podnieść efektywność analiz. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-06-10. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 848.70 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-07, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 100 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Tabele przestawne – czyli jak skrócić czas przygotowania i podnieść efektywność analiz, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Interpersonalne, aplikacje biurowe, aplikacje do zarządzania, procesy biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Tabele przestawne – czyli jak skrócić czas przygotowania i podnieść efektywność analiz.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *