SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-10-08 i potrwa ono do 2012-10-09. Organizatorem jest BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wystąpienia publiczne.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia sala szkoleniowa BUSINESS STUDIO. Dla tego obiektu dane są wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 2275.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, wystąpienia publiczne – zachęca BUSINESS STUDIO Szkolenia dla biznesu z siedzibą w mieście Piaseczno.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – AUTOPREZENTACJA BIZNESOWA – BUSINESS STUDIO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *