Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint

Chcemy Państwu zaoferować Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint. Jest to szkolenie, którego przebieg nie posiada jednoznacznie określonego początku. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze dane teleadresowe nie zostały ujawnione.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, inne – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Sztuka prowadzenia prezentacji z wykorzystaniem programu MS PowerPoint.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *