Sztuka motywowania siebie i innych, WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaprezentować Sztuka motywowania siebie i innych. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-06. Organizatorem jest KnowBOX S.A., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, systemy motywacyjne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 490.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Sztuka motywowania siebie i innych, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, systemy motywacyjne, motywacja – zachęca KnowBOX S.A. mająca siedzibę w miejscowości Chorzów.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Sztuka motywowania siebie i innych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *