Sztuka marketingu codziennego

Data szkolenia pt.: Sztuka marketingu codziennego, nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Jesteśmy znani jako Effect Group Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Marketingowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sztuka marketingu codziennego, przypisanego do kategorii – Marketingowe – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Sztuka marketingu codziennego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *