SZKOLENIE WYJAZDOWE Lider zespołu księgowego, Zakopane

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k. o nazwie: SZKOLENIE WYJAZDOWE Lider zespołu księgowego. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-21 oraz zakończy się 2012-11-23.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Księgowe, Zarządzanie, rachunkowość, rekrutacja, kierownicze.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Rezydencja Sienkiewiczówka. Dla tego obiektu miejsce są wyszczególnione jako Zakopane województwo Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2447.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZKOLENIE WYJAZDOWE Lider zespołu księgowego, przypisanego do kategorii – Księgowe, Zarządzanie, rachunkowość, rekrutacja, kierownicze – zachęca MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: SZKOLENIE WYJAZDOWE Lider zespołu księgowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *