Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Piotrków Trybunalski

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Seka ŁÓDŹ o nazwie: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-04.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w SEKA Piotrków Trybunalski. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Piotrków Trybunalski woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 60.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP – zaprasza Seka ŁÓDŹ mająca swą siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *