Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Kielce

Oferujemy nowe szkolenie firmy SEKA S.A. Oddział Kielce pt.: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-28.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w SEKA S.A. Oddział Kielce. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 70.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza SEKA S.A. Oddział Kielce mająca siedzibę w mieście Kielce.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *