Szkolenie okresowe pracowników służby BHP, RZESZÓW

Szkolenie o nazwie Szkolenie okresowe pracowników służby BHP, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy SEKA S.A. Oddział Rzeszów. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-07 oraz zakończy się 2012-12-18.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: BHP, Zawodowe, uprawnienia BHP.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA S.A..Położenie jest w ofercie zaznaczone jako RZESZÓW woj. Podkarpackie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 340.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników służby BHP, przypisanego do kategorii – BHP, Zawodowe, uprawnienia BHP – zachęca SEKA S.A. Oddział Rzeszów mająca swą siedzibę w mieście Rzeszów.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracowników służby BHP.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *