Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, Kielce

Termin szkolenia pt.: Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, jest przewidziany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Oddział Kielce i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, Administracja, pracownik biurowy, inne, administracyjno-biurowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce odbywania szkolenia SEKA S.A. Oddział Kielce. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Kielce woj. Świętokrzyskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 70.00.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, Administracja, pracownik biurowy, inne, administracyjno-biurowe – zachęca SEKA S.A. Oddział Kielce mająca siedzibę w miejscowości Kielce.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *