Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, Łódź

Chcemy przedstawić Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-06-04. Organizatorem jest Work Training s.c., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: BHP, stanowiska robotnicze.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 59.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-31, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 15%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, przypisanego do kategorii – BHP, stanowiska robotnicze – zaprasza Work Training s.c. posiadająca siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *