Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, Łódź

Przedstawiamy nowe szkolenie Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-02-21.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 59.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-18 i rabat jest równa według organizatorów 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zachęca Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *