Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, Łódź

Przedstawiamy nowe szkolenie Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-02-21.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 59.50.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-02-18 i rabat jest równa według organizatorów 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zachęca Work Training s.c. mająca siedzibę w mieście Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *