Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Chcemy przedstawić Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-05-07. Organizatorem jest firma Work Training s.c., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 119.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-05-02.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy albo też samego jej zdobycia.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *