Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Work Training s.c. zatytułowane: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-09-18.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 119.00 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-09-13, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *