Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Termin szkolenia : Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest przewidziany w dniu 2013-10-29. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 119.00.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-10-25.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *