Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Termin szkolenia : Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest przewidziany w dniu 2013-10-29. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 119.00.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-10-25.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *