SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK, Częstochowa

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Fundacja Ośrodek Kształcenia Kadr o nazwie: SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-23 oraz zakończy się 2013-03-24.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Prawne, controlling, rachunkowość, zamówienia publiczne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Fundacja Ośrodek Kształcenia Kadr.Miejsce jest w ofercie określone jako Częstochowa województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2000.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Prawne, controlling, rachunkowość, zamówienia publiczne – zaprasza Fundacja Ośrodek Kształcenia Kadr z siedzibą w mieście Częstochowa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW RAD NADZORCZYCH SPÓŁEK.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *