Szkolenie Biznesowe z zakresu Zamówień Publicznych

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Perspecta pt.: Szkolenie Biznesowe z zakresu Zamówień Publicznych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-17.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Zamówienia publiczne, audyt, finanse, doradztwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści podane, gdzie miałby się on znajdować.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie Biznesowe z zakresu Zamówień Publicznych, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, audyt, finanse, doradztwo – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie Biznesowe z zakresu Zamówień Publicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *