Szkolenie Biznesowe z zakresu Umiejętności Interpersonalnych

Data szkolenia : Szkolenie Biznesowe z zakresu Umiejętności Interpersonalnych, jest planowany w dniu 2012-11-17. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Coachingowe, w organizacji, rozwój osobisty, inne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści określone.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 0.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie Biznesowe z zakresu Umiejętności Interpersonalnych, przypisanego do kategorii – Coachingowe, w organizacji, rozwój osobisty, inne – zaprasza Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie Biznesowe z zakresu Umiejętności Interpersonalnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *