Szkolenie Biznesowe z zakresu Funduszy UE

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Perspecta o nazwie: Szkolenie Biznesowe z zakresu Funduszy UE. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie określone, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie Biznesowe z zakresu Funduszy UE, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, zarządzanie projektem – zachęca Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Szkolenie Biznesowe z zakresu Funduszy UE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *