Szkolenia Zamknięte 2012 PLN cała grupa, Gdańsk

Szkolenie o nazwie Szkolenia Zamknięte 2012 PLN cała grupa, które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-10-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, menedżerskie.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 2474.76.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenia Zamknięte 2012 PLN cała grupa, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, menedżerskie – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Szkolenia Zamknięte 2012 PLN cała grupa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *