Szkolenia z zakresu Funduszy UE

Pragniemy zaprezentować Szkolenia z zakresu Funduszy UE. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-17. Organizatorem jest firma Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Zamówienia publiczne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści podane, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenia z zakresu Funduszy UE, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zamówienia publiczne – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Szkolenia z zakresu Funduszy UE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *